banner_lig_logo

Türkiye İş Bankası
2011 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi

isbankliglogo2010-2011 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi (1..13. Tur) Karşılaşmaları 27 Haziran - 09 Temmuz 2011 tarihleri arasında Konya-Hilton Garden Inn Otel'de gerçekleştirilecektir.

Ana listelerinin TSF'ye internet üzerinden online bildirimi  için son tarih 10 Haziran 2011 saat 16:00'dır. Kulüp Temsilcilerinin Online Ana Liste Bildirim Kullanıcı Adı ve Şifrelerini almak için
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine başvuru yapmaları, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için Kulüp Temsilcilerimizin Satranç Ligi Takvimine uygun hareket etmeleri önem arz etmektedir. 

Konaklamalar tam pansiyon (Sabah, Öğle ve Akşam Açık büfe) esasına göre yapılacaktır. Konaklama yapmak isteyen kulüplerimizin (tüm katılımcıları için yalnızca bir konaklama formu) aşağıda yer alan konaklama formunu doldurup 13 Haziran 2011 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermeleri gerekmektedir.
 
Satranç Ligi Yönergesi
 
Uygulama Yönergesi     KONAKLAMA FORMU

Sporcu Sözleşmesi (Yabancı)   Sporcu Sözleşmesi (Yerli)
 

Hilton Garden Inn Otel haricinde konaklama yapmak isteyen kulüpler, kişi başı 90,00 TL organizasyon katkı payı ödeyeceklerdir. Tutar, kulüpler için ayrılan doğrudan destek payından düşülecektir.
 
Federasyon tarafından konaklama için belirlenen koşullardan farkı ortamlarda konaklamak isteyen kulüpler, kadrolarında (A) ve Yaş Grupları Ulusal Takım havuzundan sporcu bulundurmaları durumunda, bu sporcuların, federasyonun belirlediği konaklama ortamında kalmaları zorunludur.

 
Turkish Chess Federation © 2011